Adres Tespiti

Adres Tespiti

Özel dedektiflerin sık karşılaştığı bir hizmet olan adres tespiti için uzman kadromuzla her zaman yanınızdayız. 3. şahısların ikamet, işyeri ve güncel konumlarının belirlenmesinde uygulanan adres tespiti için profesyonel danışmanlık alabilirsiniz.

Neden Adres Tespiti İstenir?

Adres tespitleri genel olarak boşanma, velayet, dolandırıcılık, icra ya da arkadaş bulma gibi işlemler için talep edilmektedir. Özellikle hukuksal davalarda sürecin uzamaması için adres tespit çalışmaları istenebiliyor. Sonuç olarak bilinmeyen telefon numaraları, borçlular, düzenbazlar gibi her türlü adres tespit işlemleri yapılabilmektedir.

Adresi Tespiti Nasıl Yapılır?

Özel Dedektiflik Büromuzdaki deneyimli arkadaşlarımız aldıkları eğitimin verdiği uzmanlıkla sizin bulamadığınız 3. şahıslara kısa sürede ulaşabilmektedir. Yaptığımız tüm adres tespit işlerimizde tamamen yasal süreçler uygulanmaktadır.

Amacımız adres tespiti ihtiyacı duyulan konularda, adresini gizleyen şahıslara deneyimlerimizle kısa sürede ulaşmaktır. İşin ehli ve uzmanı tüm kadrolarımızla tespit işlemlerinizde yanınızdayız.

Adresi Tespiti Talep Formu

Dedektiflik araştırma talebinde bulunmak için aşağıdaki formu doldurarak ya da Dedektif Talep Formu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz; Alanında uzman dedektiflerimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçerek, sorunlarınızın çözümüne %100 gizlilik içerisinde başlayacaktır.


İletişim
First


Uzman Dedektiflik Kadromuz

Dedektif Osman Çelik yönetimi, gerçekleştirdiği tüm çalışmalarında müşterilerinden gelen talepleri doğru analiz ederek, sonuca ulaştırmıştır. Yapılan tüm çalışmalarını müşteri gizliliği başta olmak üzere, tüm prensiplere uygun hareket etmeyi görev saymıştır.

Doğru, şeffaf, hesap verebilir, dürüst, gizliliğe önem veren, dedektiflik firmamız ile tüm hukuki sorunlarınızda yanınızdayız. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, uzman dedektif kadrolarımızla 7/24 yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.

Amacımız, insanların özel hayatları ve kişilik haklarına saygılı olmak şartıyla, 3. şahıslara ait suç teşkil etmeyen her türlü bilgi ve belgeyi toplayarak, suç unsuru teşkil edenleri ilgili makamlara bildirmek, diğer bilgileri ise yapılan sözleşme gereğince araştırma yapılmasını isteyen gerçek ve tüzel kişilere sunmaktır.

Dedektiflik firmamız son yıllarda yaptığı profesyonel hizmetlerin sonucunda basında da sıkça adından söz ettirmeyi başarmıştır. Başta StarTv – HaberTürk olmak olmak üzere diğer haber ve reality programlarına BURADAN ulaşabilirsiniz.

 

Yorum Yap!

Sohbeti Başlat
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?