Beykoz özel dedektif

Beykoz özel dedektif

Doğru, şeffaf, hesap verebilir, dürüst, gizliliğe önem veren, Beykoz özel dedektif olarak tüm hukuki sorunlarınızda yanınızdayız. Eş takibi, adres tespiti, boşanma, teknik takip ve kurumsal araştırmalar için, profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz.

Dedektiflik firmamız son yıllarda yaptığı profesyonel hizmetlerin sonucunda basında da sıkça adından söz ettirmeyi başarmıştır. Başta StarTv – HaberTürk olmak olmak üzere diğer haber ve reality programlarına BURADAN ulaşabilirsiniz.

Beykoz özel dedektif

Dünyada olduğu gibi ülkemizde de toplumun genelinde ihtiyaç haline gelen “özel dedektiflik ile profesyonel araştırma hizmetlerini alabilirsiniz.

Kamu hukukuna giren alanlarda, resmi alanlarda ilgili hizmeti yerine getirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Bir olayda savcı, polis ve jandarma aracılığıyla sanık ve mağdurların lehine ve aleyhine olan delilleri toplayıp mahkemeye sunmakta, davanın sürecini takip etmekteyiz.

Şahısların ya da firmaların, araştırılmasını istedikleri konuda, özel ekipmanlarımız ile kanıtların bulunmasında azami özen göstermekteyiz. 3. şahısların kişilik hakları ve özel hayatına saygılı olmak kaydıyla, her türlü özel bilgiyi toplayıp, raporlayarak müşterilerimize sunmaktayız. Hukuki sözleşme çerçevesinde araştırma yapılmasını isteyen gerçek ve tüzel kişilere kriminalistik çalışmalar yapılmaktadır.

Beykoz özel dedektif hizmetleri

Beykoz özel dedektif olarak, gerçek ve tüzel kişilere karşı, her türlü tecavüzleri engelleyerek kanunla verilen sınırlı yetkileri kullanmayı amaç edindik. Bu doğrultuda yaptığımız hizmetlere aşağıdan ulaşabilirsiniz;

Kurumsal firmalara dedektiflik hizmetleri;

Bireysel özel dedektif hizmetleri;

Beykoz özel dedektif talep formu

Dedektiflik araştırma talebinde bulunmak için aşağıdaki formu doldurarak ya da Dedektif Talep Formu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz; Alanında uzman dedektiflerimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçerek, sorunlarınızın çözümüne %100 gizlilik içerisinde başlayacaktır.


İletişim
First


Özel Dedektif Osman Çelik

Dedektif Osman Çelik yönetimi, gerçekleştirdiği tüm çalışmalarında müşterilerinden gelen talepleri doğru analiz ederek, sonuca ulaştırmıştır. Yapılan çalışmalarında müşteri gizliliği başta olmak üzere, tüm prensiplere uygun hareket etmeyi görev saymıştır. Türkiye’nin önemli bir açığını kapatmak üzere yola çıkan Dedektiflik firmamız, 2006 yılından bu yana çalışmalarını sürdürmektedir.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, uzman dedektif kadrolarımızla 7/24 yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.

Amacımız, insanların özel hayatları ve kişilik haklarına saygılı olmak şartıyla, 3. şahıslara ait suç teşkil etmeyen her türlü bilgi ve belgeyi toplayarak, suç unsuru teşkil edenleri ilgili makamlara bildirmek, diğer bilgileri ise yapılan sözleşme gereğince araştırma yapılmasını isteyen gerçek ve tüzel kişilere sunmaktır.

 

Dedektif Osman Çelik

Yorum Yap!

Sohbeti Başlat
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?