Dolandırıcılık

Dolandırıcılık

Dolandırıcılık, taraflardan birinin sözleşmenin şartlarına uymamasıyla ihlallerde bulunması, düzmece vesikalarla ürünü pazarlamak olarak tanımlanabilir. Kavramı olarak çok geniş bir alanı kapsayabilmektedir.

Dolandırıcılık Araştırmaları

Nitelikli dolandırıcılık ve dolandırıcılık şeklinde iki gruba ayrılan konuyla ilgili yalan beyan ile sağlanacak haksız çıkarların ortadan kaldırılması için dedektiflere başvurulur.  Alım satımda yapılan sahtecilik, ürün satışı gerçekleştirilince alımda bulunan kişiye rağmen işlenen dolandırıcılık suçu olarak nitelenebilir. Bu tür fillere maruz kalan kişiler sadece maddi kayıplara maruz kalmazlar. Aynı zamanda aldatılmış ve kandırılmış olarak manevi huzursuzluk yaşayabilirler.

Alanında uzman dedektiflerimiz, işin detayını araştırarak, dolandırıcıları yakın takibe alarak çalışmalarına başlar. Özel tekniklerle hızlı bir şekilde dolandırıcıların yerini ve neler yaptıklarını tespit ederek, ortaya çıkartacaktır. Konusunda kendisini kanıtlamış özel dedektiflerimize dolandırıcılık ile ilgili sorunlarınızı çözmek için buradayız.

Dolandırıılık Talep Formu

Dedektiflik araştırma talebinde bulunmak için aşağıdaki formu doldurarak ya da Dedektif Talep Formu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz; Alanında uzman dedektiflerimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçerek, sorunlarınızın çözümüne %100 gizlilik içerisinde başlayacaktır.


İletişim
First


Uzman Dedektiflik Kadromuz

Dedektif Osman Çelik yönetimi, gerçekleştirdiği tüm çalışmalarında müşterilerinden gelen talepleri doğru analiz ederek, sonuca ulaştırmıştır. Yapılan tüm çalışmalarını müşteri gizliliği başta olmak üzere, tüm prensiplere uygun hareket etmeyi görev saymıştır.

Doğru, şeffaf, hesap verebilir, dürüst, gizliliğe önem veren, dedektiflik firmamız ile tüm hukuki sorunlarınızda yanınızdayız. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, uzman dedektif kadrolarımızla 7/24 yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.

Amacımız, insanların özel hayatları ve kişilik haklarına saygılı olmak şartıyla, 3. şahıslara ait suç teşkil etmeyen her türlü bilgi ve belgeyi toplayarak, suç unsuru teşkil edenleri ilgili makamlara bildirmek, diğer bilgileri ise yapılan sözleşme gereğince araştırma yapılmasını isteyen gerçek ve tüzel kişilere sunmaktır.

Dedektiflik firmamız son yıllarda yaptığı profesyonel hizmetlerin sonucunda basında da sıkça adından söz ettirmeyi başarmıştır. Başta StarTv – HaberTürk olmak olmak üzere diğer haber ve reality programlarına BURADAN ulaşabilirsiniz.

 

Yorum Yap!

Sohbeti Başlat
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?