Eş Takibi

Eş Takibi

Eş takibi, genel olarak eşler arasındaki şüpheleri ortadan kaldırmak için yapılan profesyonel araştırmaları kapsamaktadır. Türkiye’de son yıllarda ortaya çıkan eş takiplerinde, aile içi  ilişkileri bozulma noktasına gelmiş evliliklerin araştırılması konusu söz konusudur.

Eş Takibi Neden Yapılır?

Eş takibi, geniş anlamıyla; eşler arasındaki şüphelerin ortadan kaldırılması için yapılmaktadır. Eşinden şüphelenen, yaptıklarını ispat etmeye çalışanların başvurdukları yöntem olan eş takiplerinde, uzman dedektiflerimizden yararlanabilirsiniz.

Eş Takibi Nasıl Yapılır?

Bizimle iletişime geçen müşterilerimizin talebi doğrultusunda, karşı taraf bilgilerinin alınmasından sonra takip işlemleri başlatılmaktadır. Takip işlemleri sırasında eşlerin yapmış olduğu tüm aktiviteler kayıt altına alınarak, hukuki süreçlerde kanıt olarak kullanılabilmektedir.

Profesyonel dedektiflik büromuz, tüm gerçekleri şüpheye yer bırakmayacak şekilde kanıtlar. Tüm kanıtlarımız kamuya açık alanlarda yapıldığından, elde edilen tüm materyaller (fotoğraflar, videolar, dokumanlar vb.) ayrıntılı rapor halinde, sözleşme konusu kişiye teslim edilmektedir.

Eş takibi araştırmaları sadece uzman dedektiflerimiz tarafından tam bir gizlilik içerisinde yürütülmektedir.

Eş Takibi Talep Formu

Dedektiflik araştırma talebinde bulunmak için aşağıdaki formu doldurarak ya da Dedektif Talep Formu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz; Alanında uzman dedektiflerimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçerek, sorunlarınızın çözümüne %100 gizlilik içerisinde başlayacaktır.


İletişim
First


Uzman Dedektiflik Kadromuz

Dedektif Osman Çelik yönetimi, gerçekleştirdiği tüm çalışmalarında müşterilerinden gelen talepleri doğru analiz ederek, sonuca ulaştırmıştır. Yapılan tüm çalışmalarını müşteri gizliliği başta olmak üzere, tüm prensiplere uygun hareket etmeyi görev saymıştır.

Doğru, şeffaf, hesap verebilir, dürüst, gizliliğe önem veren, dedektiflik firmamız ile tüm hukuki sorunlarınızda yanınızdayız. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, uzman dedektif kadrolarımızla 7/24 yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.

Amacımız, insanların özel hayatları ve kişilik haklarına saygılı olmak şartıyla, 3. şahıslara ait suç teşkil etmeyen her türlü bilgi ve belgeyi toplayarak, suç unsuru teşkil edenleri ilgili makamlara bildirmek, diğer bilgileri ise yapılan sözleşme gereğince araştırma yapılmasını isteyen gerçek ve tüzel kişilere sunmaktır.

Dedektiflik firmamız son yıllarda yaptığı profesyonel hizmetlerin sonucunda basında da sıkça adından söz ettirmeyi başarmıştır. Başta StarTv – HaberTürk olmak olmak üzere diğer haber ve reality programlarına BURADAN ulaşabilirsiniz.

 

Yorum Yap!

Sohbeti Başlat
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?