Evlilik Öncesi Araştırma

Evlilik öncesi araştırma

Firmamız tarafından sağlanan evlilik öncesi araştırma hizmetleri sayesinde, fertler hayatları için olan evlilik kararlarını kolaylıkla alabilmektedir. Son dönemlerde en çok ilgi gören bu hizmetimiz için kadrolarımızı daha da genişleterek, müşteri memnuniyetini ön plana çıkartıyoruz.

Evlilik öncesi araştırma hizmetleri

Araştırma hizmetlerimizden faydalanan çiftler, geleceklerine ve evliliklerine önemli yatırımlar yaparlar. Evliliğin kutsal olduğunu bilen uzman dedektiflerimiz Evlilik öncesi araştırma süresince konuya hassas yaklaşırlar. Araştırma hizmetlerimiz iş odaklı ve çözüm garantili olup, tam gizliliğe önem veriyoruz.

Bahse konu araştırmalarda karşı taraf için teknik ve sanal takip yapılarak, araştırılan kişinin detayları hazırlanır. Karşı tarafın suça karışıp karışmadığı, kötü alışkanlıkları ve kariyeri dedektifleimizce araştırılır. Sonuç raporlarımızla mutlu bir evliliğe adım atmanıza yardım etmekten mutluluk duyacağız.

Evlilik öncesi araştırma Talep Formu

Dedektiflik araştırma talebinde bulunmak için aşağıdaki formu doldurarak ya da Dedektif Talep Formu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz; Alanında uzman dedektiflerimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçerek, sorunlarınızın çözümüne %100 gizlilik içerisinde başlayacaktır.


İletişim
First


Uzman Dedektiflik Kadromuz

Dedektif Osman Çelik yönetimi, gerçekleştirdiği tüm çalışmalarında müşterilerinden gelen talepleri doğru analiz ederek, sonuca ulaştırmıştır. Yapılan tüm çalışmalarını müşteri gizliliği başta olmak üzere, tüm prensiplere uygun hareket etmeyi görev saymıştır.

Doğru, şeffaf, hesap verebilir, dürüst, gizliliğe önem veren, dedektiflik firmamız ile tüm hukuki sorunlarınızda yanınızdayız. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, uzman dedektif kadrolarımızla 7/24 yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.

Amacımız, insanların özel hayatları ve kişilik haklarına saygılı olmak şartıyla, 3. şahıslara ait suç teşkil etmeyen her türlü bilgi ve belgeyi toplayarak, suç unsuru teşkil edenleri ilgili makamlara bildirmek, diğer bilgileri ise yapılan sözleşme gereğince araştırma yapılmasını isteyen gerçek ve tüzel kişilere sunmaktır.

Dedektiflik firmamız son yıllarda yaptığı profesyonel hizmetlerin sonucunda basında da sıkça adından söz ettirmeyi başarmıştır. Başta StarTv – HaberTürk olmak olmak üzere diğer haber ve reality programlarına BURADAN ulaşabilirsiniz.

 

Yorum Yap!

Sohbeti Başlat
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?