icra araştırması

İcra Araştırması

İcra Araştırması, borcu olanların icra için ihtiyaç duyulan olan adres ve mal beyanı araştırmasını kapsar. 3. şahıs hesabına kayıtlı olan hane, arsa, araç, işyeri, tarla gibi bilgiler ele geçirilmektedir.

İcra Araştırmaları Kapsamı

İcraya muhatap olan kişinin gerekli olan bilgileri uzman dedektiflerimizce elde edilmektedir. İcra işlemleri yapılırken aynı zamanda hukuki sürece geçilmesi durumunda yasal destekte sağlanmaktadır.

İşinize yarayabilecek her türlü dokümantasyon bilgilerini Dedektiflik Büromuz profesyonel ekipleriyle sizlere sağlayacaktır. Bize başvurduğunuzda icraya konu kişinin adresi belirlendikten sonra tüm ipuçları değerlendirilerek sonuca ulaşılır. Sizden istediğimiz belgeler ile bizlere erişirseniz sonuca ulaşmak çok daha kolay olacaktır.

İcra araştırma için ihtiyaç duyulan bilgiler

İcra gerekçesi ve belgeleri
Varsa araç bilgileri (plaka, renk, model, marka)
Hedef tüzel kişilik ise;
Meslek Odası kayıtları
Vergi Dairesi ve Vergi Numarası
Cep telefonu
İş telefonu
İş adresi

İcra Araştırması Talep Formu

Dedektiflik araştırma talebinde bulunmak için aşağıdaki formu doldurarak ya da Dedektif Talep Formu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz; Alanında uzman dedektiflerimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçerek, sorunlarınızın çözümüne %100 gizlilik içerisinde başlayacaktır.


İletişim
First


Uzman Dedektiflik Kadromuz

Dedektif Osman Çelik yönetimi, gerçekleştirdiği tüm çalışmalarında müşterilerinden gelen talepleri doğru analiz ederek, sonuca ulaştırmıştır. Yapılan tüm çalışmalarını müşteri gizliliği başta olmak üzere, tüm prensiplere uygun hareket etmeyi görev saymıştır.

Doğru, şeffaf, hesap verebilir, dürüst, gizliliğe önem veren, dedektiflik firmamız ile tüm hukuki sorunlarınızda yanınızdayız. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, uzman dedektif kadrolarımızla 7/24 yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.

Amacımız, insanların özel hayatları ve kişilik haklarına saygılı olmak şartıyla, 3. şahıslara ait suç teşkil etmeyen her türlü bilgi ve belgeyi toplayarak, suç unsuru teşkil edenleri ilgili makamlara bildirmek, diğer bilgileri ise yapılan sözleşme gereğince araştırma yapılmasını isteyen gerçek ve tüzel kişilere sunmaktır.

Dedektiflik firmamız son yıllarda yaptığı profesyonel hizmetlerin sonucunda basında da sıkça adından söz ettirmeyi başarmıştır. Başta StarTv – HaberTürk olmak olmak üzere diğer haber ve reality programlarına BURADAN ulaşabilirsiniz.

 

 

Yorum Yap!

Sohbeti Başlat
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?