Öğrenci Takibi

Öğrenci Takibi

Velinin talebi doğrultusunda, profesyonel ve alanında uzman dedektiflerimizce öğrenci takibi yapılmaktadır. Anne babanın, çocukta gördükleri davranış bozuklukları, derslerindeki başarısızlığı gibi olayların araştırılması için izleme yapılır.

Velilerin yapmış olduğu en büyük hata, çocuğun kötü bir alışkanlığını “ergenlik” ya da “çocuğumuz yapmaz” gibi gerekçelere bağlayıp, görmezden gelmektir.

Öğrenci Takibi İşleri

Velinin isteği ile, izleme süresince, öğrencinin arkadaşlık yaptığı çevreler, okuldaki davranışlar, devamsızlık durumları gibi olumsuzluklar rapor halinde talebi isteyen veliye sunulur. Takip sırasında, öğrencinin rutini, rutin dışı hayatı, eğlence anlayışı, arkadaşları, uyuşturucu, alkol vb. gibi kötü alışkanlıkları raporlanır.

Aynı zamanda izleme sırasında okul etrafında, öğrencilere zarar verebileceğine inandığımız gasp ve hırsızlık suçu işleyenler ile uyuşturucu madde satıcılarının yakalanması için ilgili birimlere bilgi verilir. Olası kötü alışkanlıklar için velilerimize, uzmanlarımız ve profesyoneller tarafından çözüm önerileri sunulur.

Öğrenci Takibi Talep Formu

Dedektiflik araştırma talebinde bulunmak için aşağıdaki formu doldurarak ya da Dedektif Talep Formu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz; Alanında uzman dedektiflerimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçerek, sorunlarınızın çözümüne %100 gizlilik içerisinde başlayacaktır.


İletişim
First


Uzman Dedektiflik Kadromuz

Dedektif Osman Çelik yönetimi, gerçekleştirdiği tüm çalışmalarında müşterilerinden gelen talepleri doğru analiz ederek, sonuca ulaştırmıştır. Yapılan tüm çalışmalarını müşteri gizliliği başta olmak üzere, tüm prensiplere uygun hareket etmeyi görev saymıştır.

Doğru, şeffaf, hesap verebilir, dürüst, gizliliğe önem veren, dedektiflik firmamız ile tüm hukuki sorunlarınızda yanınızdayız. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, uzman dedektif kadrolarımızla 7/24 yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.

Amacımız, insanların özel hayatları ve kişilik haklarına saygılı olmak şartıyla, 3. şahıslara ait suç teşkil etmeyen her türlü bilgi ve belgeyi toplayarak, suç unsuru teşkil edenleri ilgili makamlara bildirmek, diğer bilgileri ise yapılan sözleşme gereğince araştırma yapılmasını isteyen gerçek ve tüzel kişilere sunmaktır.

Dedektiflik firmamız son yıllarda yaptığı profesyonel hizmetlerin sonucunda basında da sıkça adından söz ettirmeyi başarmıştır. Başta StarTv – HaberTürk olmak olmak üzere diğer haber ve reality programlarına BURADAN ulaşabilirsiniz.

 

 

Yorum Yap!

Sohbeti Başlat
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?