Patent Marka Koruma

Patent Marka Koruma

Patent Marka koruma, firmaların ekonomisinde olumsuz bir risk oluşturmakta ve firmaların kaybına neden olabilmektedir. Marka patent taklit hırsızlığı olarak da bilinen bu yöntemlerden kurtulmak uzman dedektiflerden yardım alarak çözüme kavuşturulabilmektedir.

Marka, ürün ve patent taklitçiliği, ülkemiz ekonomisi için ciddi risk oluşturmakta ve büyük zararlar meydana getirmektedir. Bu nedenle sahip olduğunuz fikirleri ve markanızı güvence altına alarak başkası tarafından kullanılmasının önüne geçebilirsiniz.

Patent Marka Koruma Hizmeti

Marka patent koruması olmayan ürün ya da hizmetlerinizi tescil ettirmediğinizde başkaları tarafından çalınması mümkün olabilmektedir. Marka patent koruması için deneyimli uzmanlarımızdan destek alarak, firmanızın prestijini korumuş olacaksınız.

Ürün ya da hizmetlerinizi taklit ederek, firmanızın ciddi rakamlarda zarar etmesine yol açmayın. Marka taklitçiliği ve marka taklitçilerine karşı dedektiflerimizden yardım alarak kurumsal kimliğinize sahiplenin.

Patent Marka Talep Formu

Dedektiflik araştırma talebinde bulunmak için aşağıdaki formu doldurarak ya da Dedektif Talep Formu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz; Alanında uzman dedektiflerimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçerek, sorunlarınızın çözümüne %100 gizlilik içerisinde başlayacaktır.


İletişim
First


Uzman Dedektiflik Kadromuz

Dedektif Osman Çelik yönetimi, gerçekleştirdiği tüm çalışmalarında müşterilerinden gelen talepleri doğru analiz ederek, sonuca ulaştırmıştır. Yapılan tüm çalışmalarını müşteri gizliliği başta olmak üzere, tüm prensiplere uygun hareket etmeyi görev saymıştır.

Doğru, şeffaf, hesap verebilir, dürüst, gizliliğe önem veren, dedektiflik firmamız ile tüm hukuki sorunlarınızda yanınızdayız. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, uzman dedektif kadrolarımızla 7/24 yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.

Amacımız, insanların özel hayatları ve kişilik haklarına saygılı olmak şartıyla, 3. şahıslara ait suç teşkil etmeyen her türlü bilgi ve belgeyi toplayarak, suç unsuru teşkil edenleri ilgili makamlara bildirmek, diğer bilgileri ise yapılan sözleşme gereğince araştırma yapılmasını isteyen gerçek ve tüzel kişilere sunmaktır.

Dedektiflik firmamız son yıllarda yaptığı profesyonel hizmetlerin sonucunda basında da sıkça adından söz ettirmeyi başarmıştır. Başta StarTv – HaberTürk olmak olmak üzere diğer haber ve reality programlarına BURADAN ulaşabilirsiniz.

 

Yorum Yap!

Sohbeti Başlat
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?