şirket araştırması

Şirket Araştırması

Firmalar için önemi gittikçe artan konulardan birisi de kurumsal ya da bireysel şirket araştırması dır. Kapsamlı yaptığımız araştırmalar sonucunda şirketlerin portföy durumlarına ulaşabileceksiniz.

Şirket Araştırması

Ulusal ya da uluslararası şirketler yatırım planladıkları firmalar için araştırma talep edebilmektedirler. Ortaklık kurmak istedikleri şirketlerin verilerinin doğruluğunun araştırılması istenenilmektedir. Aynı zamanda çek ve senet takip işlemleri ile kurumsal portfolyo analiz hizmetleri talep edilebilmektedir.

Uzman dedektiflik kadrolarımızla talep ettiğiniz şirketlerin tüm analizleri kapsamlı olarak yapılarak, teslim edilir. Aynı zamanda çek, senet portföyü, piyasa borç analizleri de şirket araştırmaları kapsamında değerlendirilmektedir. Yine bankalara ve finans kuruluşlarına olan kredi borçları, deneyimli ekiplerimizce geçmişe yönelik olarak yapılır. Yapacağımız risk analizlerimiz sonucunda kuracağınız firma ile ilgili geleceğe güvenle adım atabilirsiniz.

 

Şirket Araştırması Talep Formu

Dedektiflik araştırma talebinde bulunmak için aşağıdaki formu doldurarak ya da Dedektif Talep Formu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz; Alanında uzman dedektiflerimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçerek, sorunlarınızın çözümüne %100 gizlilik içerisinde başlayacaktır.


İletişim
First


Uzman Dedektiflik Kadromuz

Dedektif Osman Çelik yönetimi, gerçekleştirdiği tüm çalışmalarında müşterilerinden gelen talepleri doğru analiz ederek, sonuca ulaştırmıştır. Yapılan tüm çalışmalarını müşteri gizliliği başta olmak üzere, tüm prensiplere uygun hareket etmeyi görev saymıştır.

Doğru, şeffaf, hesap verebilir, dürüst, gizliliğe önem veren, dedektiflik firmamız ile tüm hukuki sorunlarınızda yanınızdayız. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, uzman dedektif kadrolarımızla 7/24 yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.

Amacımız, insanların özel hayatları ve kişilik haklarına saygılı olmak şartıyla, 3. şahıslara ait suç teşkil etmeyen her türlü bilgi ve belgeyi toplayarak, suç unsuru teşkil edenleri ilgili makamlara bildirmek, diğer bilgileri ise yapılan sözleşme gereğince araştırma yapılmasını isteyen gerçek ve tüzel kişilere sunmaktır.

Dedektiflik firmamız son yıllarda yaptığı profesyonel hizmetlerin sonucunda basında da sıkça adından söz ettirmeyi başarmıştır. Başta StarTv – HaberTürk olmak olmak üzere diğer haber ve reality programlarına BURADAN ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Yorum Yap!

Sohbeti Başlat
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?