Teknik Takip

Teknik Takip

3. şahısların bulunduğu bölgeyi ve telefonlarını dinleyerek yasal yollarla bilgi edinmeyi amaçlayan kapsamlı çalışmaları içerir.  Talep edilen tüm teknik ve sanal takip işlemlerinde, uzman ve alanında deneyimli kadrolarımızla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Teknik Takip & Sanal Takip

Teknik takip sırasında araştırmayı yürütecek olarak uzman kadrolarımız ile öncelikle elektronik ortamda takip işlemleri yapılır. 3. şahıslar için takip ve araştırmaya ihtiyacınız olduğunda, bize verdiğiniz bilgiler ışığında harekete geçiyoruz. Aynı zamanda sosyal medya hesapları gibi alanlarda bu kişilerle ilgili detaylara ulaşarak dokümantasyon oluşturulmaktadır.

İşe başlandıktan sonra, 3. şahıslar, profesyonel uzmanlarımızca fiziki ve teknik olarak 7/24 takip altına alınır. Bu takip sürecinde, rutini, rutin dışı olayları araştırılır ve bilgiler değerlendirilir. Değerlendirme sonucunda tüm belge ve dokümanlar müşteriye teslim edilir.

Teknik Takip Talep Formu

Dedektiflik araştırma talebinde bulunmak için aşağıdaki formu doldurarak ya da Dedektif Talep Formu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz; Alanında uzman dedektiflerimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçerek, sorunlarınızın çözümüne %100 gizlilik içerisinde başlayacaktır.


İletişim
First


Uzman Dedektiflik Kadromuz

Dedektif Osman Çelik yönetimi, gerçekleştirdiği tüm çalışmalarında müşterilerinden gelen talepleri doğru analiz ederek, sonuca ulaştırmıştır. Yapılan tüm çalışmalarını müşteri gizliliği başta olmak üzere, tüm prensiplere uygun hareket etmeyi görev saymıştır.

Doğru, şeffaf, hesap verebilir, dürüst, gizliliğe önem veren, dedektiflik firmamız ile tüm hukuki sorunlarınızda yanınızdayız. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, uzman dedektif kadrolarımızla 7/24 yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.

Amacımız, insanların özel hayatları ve kişilik haklarına saygılı olmak şartıyla, 3. şahıslara ait suç teşkil etmeyen her türlü bilgi ve belgeyi toplayarak, suç unsuru teşkil edenleri ilgili makamlara bildirmek, diğer bilgileri ise yapılan sözleşme gereğince araştırma yapılmasını isteyen gerçek ve tüzel kişilere sunmaktır.

Dedektiflik firmamız son yıllarda yaptığı profesyonel hizmetlerin sonucunda basında da sıkça adından söz ettirmeyi başarmıştır. Başta StarTv – HaberTürk olmak olmak üzere diğer haber ve reality programlarına BURADAN ulaşabilirsiniz.

 

Yorum Yap!

Sohbeti Başlat
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?